Dne 7.1.2023 uplynulo krásných 30 let od založení zemědělské společnosti RAKOCHMEL s.r.o. Během té dlouhé doby se nespočet věcí událo a změnilo.

Původně Rakochmel hospodařil nejen v okolí Kolešovic, ale měl ve správě také středisko v Řevničově. V současné době se farma zabývá výhradně rostlinnou výrobou, přičemž stěžejní pěstovanou plodinou je chmel. Avšak v minulosti Rakochmel provozoval i velmi rozsáhlou živočišnou výrobu. Mnoho pracovníků Rakochmel opustilo ale i mnoho nových se přidalo. Jsou i tací, kteří v podniku pracovali či pracují mnoho desítek let.

Rádi bychom tímto poděkovali všem našim současným ale i bývalým zaměstnancům za jejich píli a úsilí. Dále děkujeme našim obchodním partnerům a všem ostatním příznivcům společnosti Rakochmel.

A hurá na dalších třicet!!!

Na oslavu tohoto významného jubilea jsme vyrazili na dvoudenní výlet. První den jsme navštívili pivovar Bernard a klášter Želiv. V podvečerních hodinách jsme se přemístili do hotelu Křemešník, kde jsme první den zakončili. Druhý den následovala prohlídka mlékárny v Hlinsku, poté oběd a návrat domů.